Agentii

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii nostri, avem o retea extinsa de agentii atat in tara cat si in ITALIA si SPANIA. Prin intermediul agentiilor noastre, dar si prin intermediul partenerilor agreati puteti rezerva si achizitiona bilete de transport intern si international pe toate rutele pe care operam.

ℹ️ CALL CENTER: Suport clienti si informatii servicii Tabita Tour
(L-V, 07:00-21:00 | S-D, 07:00-16:30)

Lista agentiilor proprii o gasiti mai jos:

Alba Iulia

Calea Motilor, bloc MV 10

0258.830.009 / 0742.030.201

alba@tabita-tur.ro

Alba Iulia

Calea Motilor, bloc MV 10

0258.830.009 / 0742.030.201

alba@tabita-tur.ro

common.SCHEDULE

Luni - Vineri: 08:00 - 16:30 / Sambata - Duminica: Inchis

Alexandria

str. Bucuresti, nr.94, bl. 220

0347.805.514 / 0724.232.890

alexandria@filadelfiaturism.ro

Alexandria

str. Bucuresti, nr.94, bl. 220

0347.805.514 / 0724.232.890

alexandria@filadelfiaturism.ro

common.SCHEDULE

Luni - Vineri: 09:00 - 17:30 / Sambata - Duminica: Inchis

common.SCHEDULE

Luni - Vineri: 09:00-17:30 / Sambata - Duminica: Inchis

Baia Mare

Baia Mare

B-dul Bucuresti Nr. 15

0262.224148 / 0752.311020

baiamare@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

Luni - Vineri: 08:30 - 17:00 / SAMBATA -DUMINICA INCHIS

Bistrița

B-dul Decebal 17/4

0263.213.245 / 0749.551.200

bistrita@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

L-V: 09.00 - 18.00 / S-D: INCHIS

Bistrița 2

Str.Rodnei, nr.1A

0263.233343 / 0757.109248

autogara_bistrita@tabita-tur.ro

common.SCHEDULE

L-V: 07:15 - 16:15 / D: 12.00 - 17.00

Botoşani

Calea Națională, nr.3

0231.517033 / 0754.067846

botosani@filadelfiaturism.ro

common.SCHEDULE

L-V: 09.00 - 17.30 / S - D: INCHIS

Brăila

Calea Călăraşilor 110, Bl.1

0239.629290 / 0724.232812

braila@filadelfiaturism.ro

Brăila

Calea Călăraşilor 110, Bl.1

0239.629290 / 0724.232812

braila@filadelfiaturism.ro

common.SCHEDULE

L-V: 09.00-17.30 / S-D: INCHIS

Braşov 2

Soseaua Cristianului

0268.421.330 / 0754.067.845

brasov2@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

L-V: 09.00 - 17.30 / S - D: INCHIS

Bucureşti

Calea Griviței, 158

021.222.50.51 / 0730.585.806

bucuresti@tabita-tur.ro

common.SCHEDULE

L-V: 09.00-17.30 / S-D: INCHIS

Buzău

Bulevardul Unirii, nr. 195

0238.710.200 / 0724.232.816

buzau@tabitatour.ro

Buzău

Bulevardul Unirii, nr. 195

0238.710.200 / 0724.232.816

buzau@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

L-V: 09.00-17.30 / S-D: INCHIS

Călăraşi

Str.Bucuresti nr 2(Statia autobuz "5 Calarasi")

0730.585.809 / 0730.585.809

calarasi@filadelfiaturism.ro

Călăraşi

Str.Bucuresti nr 2(Statia autobuz "5 Calarasi")

0730.585.809 / 0730.585.809

calarasi@filadelfiaturism.ro

common.SCHEDULE

L-V: 09:00-17:30 / S-D inchis

Caracal

Str.Antonius Caracalla, Nr..18

0249.517.537 / 0751.094.214

caracal@filadelfiaturism.ro

Caracal

Str.Antonius Caracalla, Nr..18

0249.517.537 / 0751.094.214

caracal@filadelfiaturism.ro

common.SCHEDULE

Luni - Vineri: 09:00 - 17:30 S-D: INCHIS

Cluj-Napoca

Strada Caii Ferate, FN (AUTOGARA SENS-VEST CLUJ NAPOCA)

0749.551.201 / 0749.551.201

cluj@tabitatour.ro

Cluj-Napoca

Strada Caii Ferate, FN (AUTOGARA SENS-VEST CLUJ NAPOCA)

0749.551.201 / 0749.551.201

cluj@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

L-V: 08:00-16:30 / S-D: Inchis

Constanța

Str.Theodor Burada 1

0730.585.807 / 0730.585.807

constanta@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

L-V: 09.00-17.30 / S-D: INCHIS

Craiova

B-dul Decebal, nr. 3

0251.542.202 / 0752.311.021

craiova@filadelfiaturism.ro

common.SCHEDULE

L-V: 07.00-19.00 / S: 07.00 - 12.00 / D: INCHIS

Deva

B-dul Iuliu Maniu, Bl. 1

0254.234.717 / 0758.038.059

deva@filadelfia-tur.ro

common.SCHEDULE

L-V: 09.00-17.30 / S-D INCHIS

Galati

Str. Oțelarilor Nr. 34

0236.443.664 / 0755.151.664

galati@filadelfiaturism.ro

common.SCHEDULE

L-V: 09.00-17.00 / S - D: INCHIS

Iasi Autogara

Iasi Autogara

Soaseaua Moara de Foc, nr. 15

0754.067.847 / 0754.067.847

iasiautogara@tabita-tur.ro

common.SCHEDULE

L-V: 09.00-17.30 / S-D: INCHIS

Onesti

B-dul Republicii, nr. 70

0234.313.150 / 0723.096476

onesti@filadelfiaturism.ro

common.SCHEDULE

L-V: 09.00-17.30 S - D: INCHIS

Oradea

str. Primariei, nr. 43

0259.467454 / 0752.311019

oradea@tabitatour.ro

Oradea

str. Primariei, nr. 43

0259.467454 / 0752.311019

oradea@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

Luni - Vineri 09:00 - 17:30 / SAMBATA -DUMINICA INCHIS

Petroşani

Petroşani

Str. Horea, nr.3, bl.63-C-12

0254.543.395 / 0751.112.131

petrosani@filadelfiaturism.ro

common.SCHEDULE

L-V: 09.00-17.30 / S-D INCHIS

Pitesti

Strada Tirgul din Vale, nr. 54

0248.212.434 / 0722.814.300

pitesti@tabitatour.ro

Pitesti

Strada Tirgul din Vale, nr. 54

0248.212.434 / 0722.814.300

pitesti@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

Luni - Vineri 09:00 - 17:30 / S- D INCHIS

Ploieşti

Autogara Sud, str. Depoului 9/11

0244.593.707 / 0749.996.400

ploiesti_sud@tabitatour.ro

Ploieşti

Autogara Sud, str. Depoului 9/11

0244.593.707 / 0749.996.400

ploiesti_sud@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

L-V: 09.00-17:30 / S-D INCHIS

Ramnicu Valcea

Str. G.Cosbuc, nr.4

0250.726.111 / 0757.109.249

ramnicuvalcea@tabita-tur.ro

common.SCHEDULE

Luni - Vineri 09:00 - 17:30 S-D INCHIS

Sibiu

Autogara de Vest Sibiu (str Europa Unita nr 11)

0749.996.401 / 0749.996.401

sibiu@filadelfia-tur.ro

Sibiu

Autogara de Vest Sibiu (str Europa Unita nr 11)

0749.996.401 / 0749.996.401

sibiu@filadelfia-tur.ro

common.SCHEDULE

L-V: 09.00-17.30 / S-D INCHIS

Slatina

str. Primaverii, nr.13, BL 23A

0249.435.100 / 0751.094.469

slatina@filadelfiaturism.ro

Slatina

str. Primaverii, nr.13, BL 23A

0249.435.100 / 0751.094.469

slatina@filadelfiaturism.ro

common.SCHEDULE

Luni - Vineri 09:00 - 17:30 / S- D INCHIS

Suceava

Str. Vasile Alecsandri, nr.2

0230.550.088 / 0756.333.898

suceava@filadelfiaturism.ro

Suceava

Str. Vasile Alecsandri, nr.2

0230.550.088 / 0756.333.898

suceava@filadelfiaturism.ro

common.SCHEDULE

L-V: 09.00-18.00 / S-D: INCHIS

Târgoviste

Târgoviste

Str.Libertatii, nr. 3-5

0724.232.813 / 0724.232.813

targoviste@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

Luni - Vineri 09:00 - 17:30 / S-D INCHIS

Târgu Jiu

Bulevardul Republicii, nr. 26

0253.240.070 / 0751.095.500

targujiu@filadelfiaturism.ro

Târgu Jiu

Bulevardul Republicii, nr. 26

0253.240.070 / 0751.095.500

targujiu@filadelfiaturism.ro

common.SCHEDULE

Luni - Vineri 09:00 - 17:30 / S-D INCHIS

Timişoara

Str. Calea Stan Vidrigin, nr. 12

0256.433.060 / 0754.067.849

timisoara@tabitatour.ro

Timişoara

Str. Calea Stan Vidrigin, nr. 12

0256.433.060 / 0754.067.849

timisoara@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

Luni - Vineri 09:00 - 17:30 / S-D INCHIS

Zalău

Str. Crisan, nr. 4, bl.T 159

0260.662.491 / 0749.551.198

zalau@filadelfiaturism.ro

Zalău

Str. Crisan, nr. 4, bl.T 159

0260.662.491 / 0749.551.198

zalau@filadelfiaturism.ro

common.SCHEDULE

Luni - Vineri 09:00 - 17:30 / SAMBATA - DUMINICA INCHIS

Agentia Bacau

Agentia Bacau

str. Mihai Viteazu, nr.3

0234.535.644 / 0752.111.213

bacau@filadelfiaturism.ro

common.SCHEDULE

L-V 09:00-17:30 / S-D Inchis

Agentia Oltenita

Bulevardul Republicii 45, Oltenița 915400, România

0747066247 / 0747066247

oltenita@tabita-tur.ro

Agentia Oltenita

Bulevardul Republicii 45, Oltenița 915400, România

0747066247 / 0747066247

oltenita@tabita-tur.ro

common.SCHEDULE

L-V: 09.00-17.30 S-D INCHIS

Alcala

C/Doctora de Alcala, nr. 1

+34.918.838.783 / 6811.153.19, 63

alcala@tabita-tur.ro

common.SCHEDULE

L: 09:00-17:00 / Ma-V: 09:00-14:00 / S-D: 10:00-16:00

Almeria

Autogara, Plaza Estacion Intermodal S/N, ghiseul 10

+34.950.932.106 / +34.609.983.960

almeria@tabitatour.ro

Almeria

Autogara, Plaza Estacion Intermodal S/N, ghiseul 10

+34.950.932.106 / +34.609.983.960

almeria@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

Luni-Vineri: 10:00-18:00 / Sambata 10:30-16:30 / Duminica-Inchis

Almonte

Calle Carterade Rocio, nr.130

+34 959.406.107 / +34 681. 115.387

almonte@tabitatour.ro

Almonte

Calle Carterade Rocio, nr.130

+34 959.406.107 / +34 681. 115.387

almonte@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

Luni-Vineri 09:00-13:00/ 17:00-21:00, Sambata 10:00-16:00, Duminica -Inchis

Arganda

Str Avenida de Ejecito, nr. 55

+34.918.768.249 / 636.413.444

arganda@tabitatour.ro

Arganda

Str Avenida de Ejecito, nr. 55

+34.918.768.249 / 636.413.444

arganda@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

Luni-Vineri 09:00-21:00, Sambata - Duminica 10:00-16:00

Barcelona

Estancion NORTE, Calle Ali Bei 80, Ghiseul 32-33, Peron10

+34.932.652.977 / +34.609.984.517

barcelona@tabitatour.ro

Barcelona

Estancion NORTE, Calle Ali Bei 80, Ghiseul 32-33, Peron10

+34.932.652.977 / +34.609.984.517

barcelona@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

L-S: 10:00-13:00, 15:00-20:00 / D: INCHIS

Calatayud

Calatayud

C/Juan Cruz Melero S/N,50300

+34.976.881.854 / +34.670.652.814

calatayud@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

Luni -Vineri 09:30-13:30/ 15:00-19:00 , Sambata 10:00-16:00, Duminica -Inchis

Cordoba

Autogara Glorieta de las Tres Culturas, s/n local, nr. 6

+34.957.281.265 / +34.617.285.607

cordoba@tabita-tur.ro

Cordoba

Autogara Glorieta de las Tres Culturas, s/n local, nr. 6

+34.957.281.265 / +34.617.285.607

cordoba@tabita-tur.ro

common.SCHEDULE

Luni-Vineri 10:00-13:00 / 17:00-20:00, Sambata 10:30-17:00, Duminica - Inchis

Coslada

PLAZA DOCTOR MARAÑON, NR.2

+34.916.738.138 / +34.637.270.972

coslada@tabitatour.ro

Coslada

PLAZA DOCTOR MARAÑON, NR.2

+34.916.738.138 / +34.637.270.972

coslada@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

L, Ma, J, V: 09:00-14:00, 17:00-20:00 / Sambata-Duminica 10:00-16:00

Elche

E de Autobuses Ferrocarril, nr. 4

+34.966.931.063 / +34.670.652.688

elche@filadelfia-tur.ro

Elche

E de Autobuses Ferrocarril, nr. 4

+34.966.931.063 / +34.670.652.688

elche@filadelfia-tur.ro

common.SCHEDULE

Luni-Vineri 09:00-13:00/16:00-20:30,Sambata 09:00-14:00,Duminica-Inchis

Huelva

E de Autobuses Damas, Doctor Rubio S/N

+34.637.266.982 / +34.664.422.108

huelva@tabitatour.ro

Huelva

E de Autobuses Damas, Doctor Rubio S/N

+34.637.266.982 / +34.664.422.108

huelva@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

Luni-Vineri 10:00-13:00 / Sambata 12:00-17:00, Duminica Inchis

Lerida

C/ Saracibar, 2, 25002

+34.973.261.267 / +34.638.714.029

lerida@tabita-tur.ro

common.SCHEDULE

Luni-Vineri 09:00-13:00/ 15:00-20:00, Sambata 10:00-17:00, Duminica-Inchis

Madrid

Autogara Mendez Alvaro, ghiseELE NR. 17-18-19, peron nr. 61-65

+34.915.270.898 / +34.620.307.367

madrid@tabitatour.ro

Madrid

Autogara Mendez Alvaro, ghiseELE NR. 17-18-19, peron nr. 61-65

+34.915.270.898 / +34.620.307.367

madrid@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

Luni-Vineri 08:00-21:00, Sambata-Duminica 08:00-18:00

Malaga

Paseo de los Tilos S/N Autogara, ghiseu 7

+34.952.319.600 / +34.627.858.200

malaga@tabitatour.ro

Malaga

Paseo de los Tilos S/N Autogara, ghiseu 7

+34.952.319.600 / +34.627.858.200

malaga@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

Luni-Vineri 09:15-13:30 / 16:00-20:30 / Sambata 09:00-16:00 / D INCHIS

Palos de la Frontera

Palos de la Frontera

C/Juan de la Costa, 23

+34.642.229.222 / +34.638.714.047

palos@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

Se deschide doar in sezon

Sevilla

Autogara C/avda Cristo de Epiracion, S/N, ghiseul 13-14

+34.954.389.592 / +34.682.633.948

sevilla@tabitatour.ro

Sevilla

Autogara C/avda Cristo de Epiracion, S/N, ghiseul 13-14

+34.954.389.592 / +34.682.633.948

sevilla@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

Luni-Vineri 10:00-13:00, 16:00-21:00 / Sambata 10:00-16:30, Duminica -Inchis

Tomelloso

Calle Madrid, nr. 1

+34.926.501.436 / +34.670.652.531

tomelloso@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

Luni 09:00-13:00/17:00-20:30, Marti-Vineri 07:00-13:00/17:00-20:30,Sambata 07:00-13:00, Duminica 07:00-10:00

Valencia

C/Menendez Pidal 13 local nr. 28

+34.963.471.960 / +34.660.139.225

valencia@tabitatour.ro

Valencia

C/Menendez Pidal 13 local nr. 28

+34.963.471.960 / +34.660.139.225

valencia@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

Luni -Vineri 09:00-15:00, 16:30-19:00 / Sambata-Duminica 10:00-14:00

Zaragoza

E Autobuses Delicia Avenida Navarra, Local nr. 2

+34.976.343.592 / +34.627.575.087

zaragoza@tabitatour.ro

Zaragoza

E Autobuses Delicia Avenida Navarra, Local nr. 2

+34.976.343.592 / +34.627.575.087

zaragoza@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

L INCHIS / Ma-V 09:00-13:00 / Sambata-Duminica 10:00-16:00

Agentia Bilbao

C/Zanoketa 3

+34.944.721.207 / +34 616.676.616

bilbao@tabita-tur.ro

common.SCHEDULE

L-V 10:00-15:00, 16:00-19:00 / S 10:00-18:00 / D INCHIS

Agentia Castellon

Calle Pintor Oliet, nr.12, in Autogara

(+)34 964350016 / (+34)635063210

castellon@tabita-tur.ro

Agentia Castellon

Calle Pintor Oliet, nr.12, in Autogara

(+)34 964350016 / (+34)635063210

castellon@tabita-tur.ro

common.SCHEDULE

L: INCHIS / Ma-V: 09:00 - 14:00 ; 16:30-19:30 / S: 09:00-17:00 / D: INCHIS

Agentia Girona

Carrer Barcelona, 91, 17003 Girona

0034635249120 / 0034635249120

girona@tabitatour.ro

Agentia Girona

Carrer Barcelona, 91, 17003 Girona

0034635249120 / 0034635249120

girona@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

L: INCHIS / Ma-V : 10:00-14:00 / 17:00-20:00 / S-D: 10:00-14:00

Agentia Alicante

Nueva Estacion de Autobuses Muelle de Poniente S/N, ghiseul 2

(+)34 965 927 720 / (+)34 658 861 637

alicante@tabita-tur.ro

Agentia Alicante

Nueva Estacion de Autobuses Muelle de Poniente S/N, ghiseul 2

(+)34 965 927 720 / (+)34 658 861 637

alicante@tabita-tur.ro

common.SCHEDULE

L-Mi-J-V 09:00-13:00, 17:00-20:00 / S-D 10:00-17:00 / Ma - Inchis

Agentia Cartaya

CTM, Carretera Nacional 431, km 110

(+)34 664 422 111 / (+)34 664 422 111

cartaya@filadelfia-tur.ro

Agentia Cartaya

CTM, Carretera Nacional 431, km 110

(+)34 664 422 111 / (+)34 664 422 111

cartaya@filadelfia-tur.ro

common.SCHEDULE

L-V 10:00-14:00 / 17:00-20:00 / S 10:00-17:00 / D -Inchis

Agentia Logrono

Agentia Logrono

C/Duquesa de la Victoria 69

(+)34 941 490 323 / (+)34 616 156 520

logrono@tabita-tur.ro

common.SCHEDULE

L-Mi 09:30-13:00, 16:00-18:30 / Ma-J-V 09:30-14:00,16:00-18:30 / S: 10:00-14:00, 15:00-18:00; D - Inchis

Agentia Oviedo

Agentia Oviedo

C/Jeronimo Ibran 3, local 23

(+)34 985 782 069 / (+)34 618 318 905

oviedo@tabita-tur.ro

common.SCHEDULE

L-Mi-S: 09:00-10:30, 12:00-19:00 / Ma-J-V 09:00-13:00, 14:00-19:00; D - Inchis

Agentia Tarragona

Autogara Plaza del Imperial Tarraco, S/N, ghiseul 9

(+)34 977 223 057 / (+)34 616 163 025

tarragona@tabitatour.ro

Agentia Tarragona

Autogara Plaza del Imperial Tarraco, S/N, ghiseul 9

(+)34 977 223 057 / (+)34 616 163 025

tarragona@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

L - Inchis; Ma-S 09:00-13:00, 15:00-19:00; D 10:00-16:00

Agentia Barcelona Provenca

C/Provenca, nr. 38

(+)34 933 633 175 / (+)34 616 161 088

barcelona-provenca@filadelfia-tur.ro

common.SCHEDULE

L Inchis / Ma-V 09:00-13:00, 15:00-19:00 / S 10:00-18:00 / D 10:00-17:00

Agentia Lugo

C/Plaza dela Constitucion Autogara

(+)34 982 225 133 / (+)34 676 939 647

lugo@tabitatour.ro

Agentia Lugo

C/Plaza dela Constitucion Autogara

(+)34 982 225 133 / (+)34 676 939 647

lugo@tabitatour.ro

common.SCHEDULE

L-Ma-Mi-V 10:00-13:00, 14:00-19:00 / J - pe traseu / S: 10:00-16:30 / D - Inchis

Agentia Moguer

Avenida de la Constitucion, nr. 1

(+)34 680 163 729 / (+)34 680 163 729

moguer@tabita-tur.ro

Agentia Moguer

Avenida de la Constitucion, nr. 1

(+)34 680 163 729 / (+)34 680 163 729

moguer@tabita-tur.ro

common.SCHEDULE

L-S 17:00-21:00; D - Inchis

Agentia Murcia

Autogara C/BOLOS S/N, local 16

(+)34 968 417 334 / (+)34 638 714 144

murcia@tabita-tur.ro

Agentia Murcia

Autogara C/BOLOS S/N, local 16

(+)34 968 417 334 / (+)34 638 714 144

murcia@tabita-tur.ro

common.SCHEDULE

L-V: 08:00-13:00, 15:00-18:00 / S: 08:00-14:00; D - Inchis

Agentia Madrid Colete

Puente de Vallecas, calle CERRO NEGRO, nr. 2

(+)34 914 336 760 / (+)34 680 917 509

madrid-colete@filadelfia-tur.ro

Agentia Madrid Colete

Puente de Vallecas, calle CERRO NEGRO, nr. 2

(+)34 914 336 760 / (+)34 680 917 509

madrid-colete@filadelfia-tur.ro

common.SCHEDULE

L-V 09:30-14:00/ 15:30-19:00; S-D 10:00-17:00; J - Inchis

Torino

via Maria Ausliatrice, 44, 10152 Torino, Piemonte

+39. 0116.998.222 / +39. 327.845.0976

torino@filadelfia-tur.ro

Torino

via Maria Ausliatrice, 44, 10152 Torino, Piemonte

+39. 0116.998.222 / +39. 327.845.0976

torino@filadelfia-tur.ro

common.SCHEDULE

L-S 09:00-13:00, 14:00-19:00; D 08:00-14:00

Agentia Milano

Rho, via Eugenio Curiel, nr. 33-35 (aproape de stația de metrou Rho Fiera M1)

+39.333.593.2138 / +39.333.593.2138

milano@tabita-tur.ro

Agentia Milano

Rho, via Eugenio Curiel, nr. 33-35 (aproape de stația de metrou Rho Fiera M1)

+39.333.593.2138 / +39.333.593.2138

milano@tabita-tur.ro

common.SCHEDULE

L-V 8:00-12:00, 14:00-18:00; S 9:00-13:00

Agenția Franța

Pentru rezervări bilete autocar din Franța spre România vă rugăm să ne contactați telefonic sau să achiziționați online biletul.

0263.215.500 / 0746.031.981

craiova@filadelfiaturism.ro

Agenția Franța

Pentru rezervări bilete autocar din Franța spre România vă rugăm să ne contactați telefonic sau să achiziționați online biletul.

0263.215.500 / 0746.031.981

craiova@filadelfiaturism.ro

common.SCHEDULE

L-D: 08.00-21:00